KRATY WEMA PODESTOWE, STOPNIE WEMA, KRATY POMOSTOWE

July 12, 2018

Kraty pomostowe to stalowe elementy, stanowiące ażurowe wypełnienie wszelkiego rodzaju konstrukcji. Są także bardziej płynne i elastyczne niż kraty stalowe, i możliwość specjalnego opracowania tworzywa, z którego są wykonane daje duże ofercie ich wykorzystania. wirówki dekantacyjne kraty te całkiem zdają egzamin w sezonie zimowym, jako wycieraczki które minimalizują ryzyko wywrócenia się użytkowników, na materiał oblodzenia lub śniegu, przed wejściem do domu. Nie mog± obyć się bez najważniejszego punktu, jakim s± wytwarzane przez nasz dom kraty pomostowe i stopnie schodowe.

Kraty pomostowe TWS są szkolone z użyciem technologii ciągłego splatania szkła jako zbrojenia siatki oraz żywicy będącej wypełniaczem z stałym utwardzaniem w porządku for. Kraty zgrzewane tej formie eliminują możliwość poślizgu niemal w jakichkolwiek warunkach. Kompozytowe kraty GRPs± wyj±tkowo wytrzymałe i dodatkowo bardzo proste, waż± nawet do 60% tanio niż karty metalowe.
Standardowo na swym magazynie znajdują się kraty i okresy w ocynku ogniowym, ale i maty zgrzewane nieocynkowane (czarne). Całe nasze wyroby są wspólne z normą DIN 2453 a powłoka System pomostów technicznych z kratami Wema i wspornikami z recyklingowanego tworzywa Proponujemy szeroką gamę produktów ze pewni: - kraty pomostowe i stany. Formowane kraty leżą w zysk procesu tworzenia kraty grp włókien szklanych z żywicą utwardzaną termicznie.
Kraty posiadają obramowania, razem z wymogami klienta. W własnej możliwości znajdziecie Państwo kraty w wszelkim rozmiarze również w każdej grubości płaskownika dostosowane do państwa potrzeb. Termin dostawy krat oraz stanów z magazynu (standardowe rozmiary to 24h od momentu złożenia zamówienia, natomiast na kraty i stopnie nietypowych poziomach to około 7 dni) Przy większych zapotrzebowaniach możliwość negocjacji cen.
Kraty wklęsłe bardziej dostosowane są do obszarów niskim natężeniu ruchu pieszego. PHUP TERMOCHEM - kraty kompozytowe, kraty tworzywowe, WEMA, Pultruzyjne, Ortho, ISO, niepalne Fenolowe, panele i budowy z podłoża z włóknem Parametry kraty: Długość (płaskownik nośny) x szerokość kraty: 1000x10mm. Zakład nasz dostarcza kraty pomostowe (kraty wema) do wielu marek w Polsce, a jeszcze za granicę, jesteśmy oczekującym się producentem tego produktu.